GALERIA - DOM 1

GALERIA - DOM 2

GALERIA - ŚWIETLICA

GALERIA - OGRÓD

NASZE WYRÓŻNIENIA
Dom i ogród.


Nasze domy znajdują się w Zawoi Podryżowana. Dogodne położenie (tylko 70 m od drogi głównej) ułatwia dojazd o każdej porze roku. Po wjeździe na posesję pierwszą rzeczą, która przykuwa tu wzrok to ogród, ogród tysiąca kwiatów, mnóstwa klombów i fantazyjnych labiryntów ścieżek, z których każda prowadzi w nieistniejące na pierwszy rzut oka, przyjemnie zaskakujące, różnorodne światy ukrytych wśród zieleni, przytulnych zakamarków, samotnych ławeczek, gustownych altan, pełnych kolorowych rybek stawów czy zamieszkałych przez żółwie jeziorek.

Z licznych wolier i wolierek wodzą ciekawskim wzrokiem za gośćmi zupełnie oswojone papużki, szynszyle, morskie świnki, króliki, wiewiórki, kaczki, bażanty czy nawet kozy i owieczki, z którymi najmłodsi mogą spokojnie nawiązać bezpośredni kontakt, poznając przy tym tajniki odpowiedzialności opieki nad zwierzętami, bądź też samemu głaskać je czy karmić,  rozbudzając w sobie w ten sposób szacunek i tolerancję wobec innych żyjących istot. Nad wszystkim czuwa wiernie berneński pies pasterski Sara i perski kotek Cezar. Na dzieci czekają tu również karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, sprzęt sportowy, jeździki, zjazd linowy, pole do mini golfa, trampolina.

Boisko do gry w siatkówkę, kometkę czy stół do tenisa oraz siłownia pod gołym niebem zapraszają wszystkich do ruchu na świeżym powietrzu. Stoliki szachowe chętnych do wysiłku umysłowego, zaś biblioteka miłośników wszelkiej literatury. O przyjemność czytania dba tutaj przytulna sala kominkowa i świetlica. Zarówno gry, jak i cały sprzęt sportowy dostępne są na miejscu.

Tu nie sposób się nudzić, a jeśli do tak niesamowitego klimatu dodać jeszcze przepyszną domową kuchnię i ogromne serce do ludzi ... czegóż chcieć więcej. Tu chce się wracać.


 

 

GALERIA - ATRAKCJE U NAS

GALERIA - NASZE ZWIERZĘTA

GALERIA - OKOLICA

GALERIA - ATRAKCJE W ZAWOI

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj7
Wczoraj51
Ostatni tydzień391
Ostatni miesiąc990
Wszystkich268993

NOCLEGI W ZAWOI - Elżbieta i Krystyna Kozina, Powered by PM Art